Telefon: +48 884 888 798
E-mail: querilogic@querilogic.pl

Kariera

Programowanie - ofery pracy

Dołącz do zespołu Querilogic

Jesteś programistą? Szukasz dodatkowej pracy? Nie boisz się wyzwań? Dołącz do nas!

Oferujemy korzystne warunki płacowe i zapewniamy udział w ciekawych projektach realizowanych dla firm z całej Polski.

Poszukujemy
  • Programistów C#
  • Trenerów do szkolenia .NET

Stawiamy na ludzi ambitnych, którzy chcą się rozwijać. Oczekujemy wiedzy i motywacji do działania.

Wierzymy, że największym potencjałem każdej firmy jest zespół dobrze zorganizowanych i zmotywowanych do pracy osób. Wierzymy również w to, że sukces firmy zależy w głównej mierze od sumiennie wykonywanej pracy osób, na których zawsze można polegać. Dlatego od samego początku naszej działalności staramy się nawiązywać długofalowe relacje z tymi, którzy wyznają te same wartości.

Stanowisko: programista C#

Praca dla freelancera

Obowiązki:
zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie całości lub części aplikacji desktopowych lub/oraz webowych.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w technologii .NET w języku C#
  • praktyczna znajomość bazy MS SQL oraz języka SQL
  • dobra znajomość JQuery, Ajax, JavaScript
  • dobra znajomość Entity Framework oraz Linq
  • mile widziana znajomość platformy ASP .NET MVC lub gotowość do jej nauki
  • mile widziana umiejętność pisania dodatków do programów MS Office
  • SAMODZIELNOŚĆ, sumienność, odpowiedzialność i terminowość
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej

Warunki zatrudnienia:

  • praca zdalna
  • umowa o dzieło lub umowa na wykonanie określonej pracy
  • elastyczny czas pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od wartości danego projektu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres querilogic@querilogic.pl.

Stanowisko: Trener .NET

Obowiązki:
prowadzenie szkoleń z zakresu programowania w środowisku .NET na terenie Śląska, a w razie konieczności również w innych częściach Polski.

Wymagania:

  • Bardzo dobra, poparta doświadczeniem znajomość technologii .NET z naciskiem na język C#
  • Znajomość środowiska ASP.NET
  • Miłe usposobienie
  • Umiejętność przekazywania wiedzy
  • Zdolności interpersonalne
  • Pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

  • Umowa o dzieło
  • Atrakcyjne stawki godzinowe
  • Możliwość współtworzenia materiałów szkoleniowych
  • Styczność z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi
  • Udział w ciekawych projektach szkoleniowych

Technologie w których tworzymy
Oprogramowanie na zamówienie tworzymy w technologiach ASP .NET , ASP .NET MVC, Windows Forms, Web Services, WCF, Ajax, SQL